Najdeme a zacelíme společně bezpečnostní trhliny, které ostatní přehlédli…ale hacker by nemusel.“

Co konkrétně pro vás zajistíme?

Bojujeme za naše zákazníky na bitevním poli proti hackerům. Provádíme audity, konzultace, implementace, bootkempy.

Handshake, Ruce, Monitor, Online, Partner, Obchodníci

Proč nás mít jako partnera kybernetické bezpečnosti?

Bude se o vás starat tým security expertů, kteří jsou držitely mezinárodně uznávaných certifikací v oblasti bezpečnosti od autorit jako Microsoft, Cisco, EC-Council nebo Comptia.

Biblí pro implementace nám jsou doporučení od autorit jako NUKIB (Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost), NIST (National Institute of Standards and Technology), EC-COUNCIL nebo Microsoft, který je na poli kyberbezpečnosti jedním z lídrů. Jeho investice do výzkumů kyberbezpečnosti přesahují částky bilion dolarů ročně a plánuje v následujících 5 letech investovat 20 bilionů dolarů. Jejich produkty v oblasti bezpečnosti díky velkým investicím a tisícům expertů na bezpečnost v jejich týmu tak patří mezi špičku. Právě bezpečnost Microsoft produktů je naší hlavní doménou. Podrobnosti o tom, kde vám budeme partnerem.

Při naší práci se soustředíme nejen na prevenci útoků, ale dle modelu Zero Trust předpokládáme, že nějakou skulinku v našem prostředí hacker postupem času najde, proto klademe důraz i na monitorování a včasnou detekci a eliminaci rozběhlého útoku.

Protect, Detect, Respond - this cybersecurity mindset is also for payTV  providers - Cisco Blogs

Jedním z našich klíčových cílů je, abyste se mohli plně věnovat svému byznysu. Na bitevním poli s počítačovými hackery za vás budeme bojovat my!

Budeme pro vaše zaměstnance pravidelně pořádat webináře, aby byli včas varováni před různými typy hrozeb a aby věděli, jak takovou hrozbu rozpoznat, jelikož nejslabší článek bezpečnosti je lidský faktor.

Jak si představit zabezpečení firmy pomocí příběhu malého městečka

Přihlášení k newsletteru:

Chcete dostávat pozvánky na security webináře, akce a materiály z oblasti IT security? Přihlaste se níže: